Α/Α |
ΟΝΟΜΑΤΟΕΠΩΝΥΜΟ |
ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ |
1 |
ΑΡΑΠΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ |
2ος ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛ. ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ |
2 |
ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΦΩΤΗΣ |
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ. & ΜΗΧ. Η/Υ ΕΜΠ |
3 |
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ |
ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΕΜΠ |
4 |
ΑΠΟΣΠΟΡΗ ΕΙΡΗΝΗ |
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΕΜΠ |
5 |
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ |
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ |
6 |
ΑΜΑΡΑΝΤΟΥ ΣΕΒΑΣΜΙΑ |
ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑ.ΠΕΙ. |
7 |
ΓΟΥΓΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑ.ΠΕΙ. |
8 |
ΡΟΥΣΤΑ ΘΕΟΔΩΡΑ |
ΧΡΗΜΑΤ/ΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΠΑ.ΠΕΙ. |
9 |
ΡΑΓΚΟΥ ΑΝΘΗ |
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ Ε.Κ.Π.Α. |
10 |
ΖΑΧΑΡΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ |
ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Ο.Π.Α. |
11 |
ΧΥΚΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ |
ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑ.ΠΕΙ. |
12 |
ΚΥΠΑΡΙΔΗ ΕΛΕΝΑ |
ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Ε.Κ.Π.Α. |
13 |
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ |
ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΠΑΤΡΑΣ |
14 |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ |
ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ Ε.Κ.Π.Α. |
15 |
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ |
16 |
ΤΡΙΤΣΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ. & ΜΗΧ. Η/Υ ΠΔΜ |
17 |
ΒΟYΡΛΑ ΕΙΡΗΝΗ |
ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ |
18 |
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΝΙΑ |
ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ |
19 |
ΒΕΣΔΕΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΑΘΗΝΑ |
20 |
ΛΑΓΟΥΤΑΡΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ |
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΔΜ |
21 |
ΛΑΒΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ |
ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ |
22 |
ΠΑΝΩΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ |
ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ |
23 |
ΠΑΧΝΕΡΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ |
ΕΚΠ/ΣΗ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ |
24 |
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ |
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔ. ΑΓΩΓΗΣ ΒΟΛΟΥ |
25 |
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ |
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ Δ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ |
26 |
ΠΑΠΑΚΙΤΣΟΥ ΜΑΡΙΝΑ |
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ Δ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ |
27 |
ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΥ ΜΑΪΡΑ |
ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑ.ΔΑ. |
28 |
ΜΥΡΤΑΪ ΧΡΙΣΤΙΝΑ |
ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑ.ΔΑ. |
29 |
ΚΟΤΑΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑ.ΔΑ. |
30 |
ΠΑΝΟΥΣΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ |
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑ.ΔΑ. |
31 |
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ |
ΒΙΟΜΗΧ. ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ & ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΠΑ.ΔΑ. |
32 |
ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ |
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ. & ΜΗΧ. Η/Υ ΠΑΤΡΑΣ |
33 |
ΔΑΚΟΥΤΡΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ |
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ. & ΜΗΧ. Η/Υ ΠΑΤΡΑΣ |
34 |
ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ |
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑ.ΔΑ. |
35 |
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ |
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΠΑ.ΔΑ. |
36 |
ΣΙΑΝΔΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ |
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑ.Δ.Α. |
37 |
ΜΠΙΤΡΙ ΚΡΙΣΤΙΑΝΑ |
ΘΕΩΡΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ Ε.Κ.Π.Α. |
38 |
ΚΟΡΩΝΗ ΣΟΦΙΑ |
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ |
39 |
ΜΩΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ |
ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ ΙΟΝΙΟ |
40 |
ΧΟΤΖΑ ΚΑΡΟΛΙΝΑ |
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΠΑΤΡΑΣ |
41 |
ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ |
ΒΙΟΛ. ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ |
42 |
ΓΚΟΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ |
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΡΤΑΣ |
43 |
ΜΠΕΚΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ |
ΕΚΠΑΙΔ. ΗΛΕΚ/ΓΩΝ & ΗΛΕΚ/ΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ |
44 |
ΝΤΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ |
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΠΑΤΡΑΣ |
45 |
ΠΑΣΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ |
46 |
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
ΤΕΧΝ. ΨΗΦΙΑΚΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ Ε.Κ.Π.Α. |
47 |
ΜΩΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
ΤΕΧΝ. ΨΗΦΙΑΚΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ Ε.Κ.Π.Α. |