Skip to toolbar

Επιτυχόντες 2020

Επίθετο Όνομα ΣΧΟΛΗ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  4η ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΚΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ  9η ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑ  ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
ΛΙΩΝΗΣ  ΟΡΕΣΤΗΣ  ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΣΕΛΒΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ  ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΓΑΚΟΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΝΙΚΟΛΕΤΑ  ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΜΠΑΛΑΜΩΤΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ  1ος ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΥ
ΚΑΝΑΒΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΧΗΜΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
ΡΟΥΚΑ  ΕΡΙΣ  10ος ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΛΕΝΗ  ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΚΚΑΛΗΣ  ΘΟΔΩΡΗΣ  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ ΟΠΑ
ΚΟΡΔΟΥΤΗΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ  ΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΓΓΕ  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΠΕΙ
ΚΑΜΠΙΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑ ΕΚΠΑ
ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ  ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΠΑΝ  ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΓΡΙΤΣΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ  ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΩΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΜΑΚΡΗ  ΜΙΚΑΕΛΑ  ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑ
ΒΛΑΧΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΠΑΓΩΝΑΚΗΣ  ΣΠΗΛΙΟΣ  ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΒΑΡΟΥΤΗΣ  ΣΟΦΙΑΝΟΣ  ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΠΑΤΡΑ
ΛΙΓΝΟΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ  ΠΑΤΡΑ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΝΙΚΗ  ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΒΑΛΕΛΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ  ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑ ΕΚΠΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  ΚΩΣΤΑΣ  ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ
ΝΙΚΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  11ος ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΘΗΝΑ ΕΚΠΑ
ΠΕΤΡΟΥ  ΘΩΜΑΪΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΚΑΜΠΑΓΡΗΓΟΡΗ ΣΟΦΙΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ΕΚΠΑ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΖΟΥΚΑΣ  ΝΙΚΗΤΑΣ  ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΠΕΙ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΝΝΑ  ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΨΥΛΛΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑ ΕΚΠΑ
ΨΩΜΑ  ΚΩΝ/ΝΑ  ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΠΕΙ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΟΡΜΑΝΟΥ  ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ  ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ
ΣΤΑΥΡΑΚΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΩΚΕΑΝΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΙΩΝ ΒΙΟΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΣΙΓΑΛΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ  ΕΥΑ  ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑ
ΚΟΣΚΙΝΑ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΙΟΝΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΤΣΟΥΧΑΤΑΡΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ  ΑΛΕΞΙΑ  ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΑΒΑΛΑ
ΤΣΟΥΛΟΥ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΒΟΛΟΣ
ΜΑΡΗ  ΝΑΥΣΙΚΑ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
ΚΡΑΤΗΜΕΝΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΜΠΙΣΜΠΙΚΗ  ΛΥΔΙΑ  ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΠΟΥΡΙΚΑ  ΔΗΜΗΤΡΑ  ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΛΑΜΙΑ
ΚΑΚΑΛΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΘΗΒΑ) ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΗ  ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΑΜΠΑΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΛΙΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΚΠΑ
ΛΑΓΟΥΤΑΡΗΣ  ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ  ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
ΛΕΚΑ  ΟΡΙΑΝΑ  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΒΑΛΑ
ΛΕΜΠΕΣΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΟΖΑΝΗ
ΛΙΑΠΗΣ  ΣΤΑΜΑΤΗΣ  ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΛΑΜΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΨΗΦΙΑΚΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΚΠΑ
ΜΠΑΟΥ  ΜΙΧΑΕΛΑ  ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΛΑΡΙΣΑ
ΜΠΕΛΛΟ  ΠΕΤΡΟΣ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΠΥΡΟΥ  ΙΩΑΝΝΗΣ  ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΤΟΥΡΚΟΜΕΝΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΠΑΤΡΑ
ΓΔΟΝΤΑΚΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΘΗΒΑ)