Skip to toolbar

Επιτυχόντες 2019

Επίθετο Όνομα ΣΧΟΛΗ
ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΗΣ ΧΑΡΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑ (1ος -19242 μόρια)
ΛΙΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛ.ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΜΠΟΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΤ.ΕΠΙΣΤ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΟΠΑ
ΣΑΡΡΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ ΜΑΧΙΜΟΙ
ΚΟΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΣΥΝΑΔΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΤΣΙΤΣΙΜΠΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΗΜ.ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ. ΥΠΟΛΟΓ.ΠΑΤΡΑ
ΖΩΤΟΣ ΑΡΗΣ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ .ΠΑΤΡΑΣ
ΠΑΣΧΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ ΕΚΠΑ
ΜΠΑΣΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ ΣΜΥΑ
ΜΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧ ΑΘΗΝΑ
ΠΕΤΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ-ΧΡΙΣΤ ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΤΣΙΟΥΡΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ.ΚΟΖΑΝΗΣ
ΞΕΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΕΠΙΣΤ.ΤΡΟΦ.& ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΤΣΙΤΣΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΕΠΙΣΤ.ΤΡΟΦ.& ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗ ΡΕΝΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΗΣ ΠΑΝΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΛΙΩΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝ.ΥΠΟΛ.ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΤΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΠΙΣΤ.ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡ.ΑΘΗΝΑ
ΓΕΡΑΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ &ΔΙΟΙΚ.ΕΠΧ.ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΜΟΥΡΟΥΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚ.&ΤΡΑΠΕΖ ΔΙΟΙΚΗΤ.ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΜΩΡΟΥ ΕΛΕΝΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΟΡΦΑΝΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟ
ΣΑΜΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ &ΕΥΡΩΠΑΙΚ.ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΣΙΑΤΟΥΝΗ ΑΝΝΑ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΔΑ
ΤΣΑΓΚΑΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΔΑ
ΖΩΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΕΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧ. ΣΧΕΔ. ΠΡΟΙΝ. & ΣΥΣΤΥΜΑΤΩΝ ΣΥΡΟΥ
ΠΟΤΣΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΝΑΥΠΛΙΟ
ΣΑΡΡΗΣ-ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΠΑΡΑΣΚ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ. ΑΙΓΑΛΕΩ
ΘΑΝΑΣΗ ΖΩΗ ΔΙΑΧΕΙΡ. ΛΙΜΕΝΩΝ & ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΚΑΚΑΒΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΗΧΑΝ. ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΑΝΑΒΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΗΧ. ΠΛΗΡΟΦΟΡ.&ΕΠΙΚΟΙΝ.ΣΥΣΤ.ΣΑΜΟΣ
ΚΑΨΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΛΚ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΠΔΑ
ΚΑΨΙΩΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
ΚΟΛΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΔΑ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ.ΧΙΟΣ
ΒΑΛΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΑΣ &ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΠΔΑ
ΚΟΡΜΑΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡ.&ΤΗΛΕΠΙΚ. ΑΡΤΑ
ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ-ΜΑΡΙ ΠΛΗΡΟΦ.&ΤΗΛΕΠΙΚ.ΤΡΙΠΟΛΗ
ΚΥΡΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ &ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚ.ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΛΟΥΚΙΣΣΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΙΟΜΗΧ.ΔΙΟΙΚ.&ΤΕΧΝΟΛ.ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ &ΑΝΑΛΟΓ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚ.ΜΑΘ/ΚΩΝ ΣΑΜΟΣ
ΠΑΓΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ &ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΔΑ
ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΙΟΙΚΗΤ.ΕΠΙΣΤ.&ΤΕΧΝΟΛ.ΚΟΖΑΝΗ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛ.&ΗΛΕΚΤΡΟΝ.ΜΗΧ. ΠΔΑ
ΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΔΑ
ΣΚΟΥΛΑΞΕΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑ
ΤΣΙΟΥΡΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ &ΟΠΤΙΚΗΣ ΕΠΙΚ. ΠΔΑ
ΤΣΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΤ.ΕΠΙΣΤ.&ΤΕΧΝ.ΚΟΖΑΝΗ
ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ &ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΠΔΑ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤ.ΦΥΣ.ΑΓΩΓΗΣ &ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΖΕΡΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΚΟΡΕΝΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤΑΤΙΣΤ.&ΑΝΑΛ.-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝ .ΜΑΘ/ΚΩΝ ΣΑΜΟΣ
ΚΟΡΟΓΚΟΝΤΟΒ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛ.&ΗΛΕΚΤΡΟΝ.ΜΗΧ. ΠΔΑ
ΚΟΥΤΣΟΥΡΟΥΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΠΙΣΤ,ΦΥΤ.ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΜΑΛΛΙΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΠΙΣΤ.ΤΕΧΝ.ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ. ΠΔΑ
ΠΑΠΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΠΔΑ