Skip to toolbar

Επιτυχόντες 2016

Επιτυχόντες Έτους 2016

ΟΝΟΜΑΤΟΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ
ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ.ΚΡΗΤΗΣ
ΜΠΑΝΙΑ ΕΛΙΝΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 5η
ΚΟΡΜΑΝΟΥ ΑΝΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΠΡΕΒΕΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΙΑΣΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΓΑΡΟΥΦΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΜΗΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ
ΓΡΙΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ
ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΕΚΠΑ
ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΑΝΝΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΕΚΠΑ
ΞΑΝΤΙΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ
ΤΟΥΜΑΣΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΤΣΙΑΤΣΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΠΑ
ΚΑΤΙΜΕΡΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΑΤΣΑΟΥΝΟΥ ΕΛΕΑΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑ.ΠΕΙ.
ΝΙΚΟΛΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ.ΚΡΗΤΗΣ
ΝΤΑΓΙΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΛΟΓΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ
ΤΣΟΥΧΑΤΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΖΑΡΚΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΘ
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΣΟΦΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΗΛΙΑΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ.
ΚΟΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
ΓΙΟΚΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΓΚΑΡΓΚΑΣΟΥΛΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΘ
ΨΩΜΑ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΑΜΑΪ ΒΙΟΛΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΝΤΙΟΧΟΣ ΔIΟΝΥΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΝΙΚΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΑΛΕΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΓΚΡΕΠΟΥΝΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΡΑΨΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
ΚΟΥΤΣΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ
ΞΥΡΑΦΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ) ΠΑΝ.ΠΕ/ΝΗΣΟΥ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΗ ΛΥΔΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ) ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΠΗΛΙΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΛΑΚΑ ΑΡΙΣΤΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΤΖΙΟΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΤΕΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΠΑΥΣΑΝΙΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΡΟΝΤΟΥ ΜΑΡΘΑ ΠΟΛ. ΜΗΧ/ΚΩΝ Τ.Ε. & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡ/ΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΤΑΗ ΑΡΙΣΤΕΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΦΛΩΡΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ DESIGN ΤΕΙ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ