Skip to toolbar

Επιτυχόντες 2014

Επιτυχόντες Έτους 2014

 

Ονοματεπώνυμο

Σχολή

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ

ΦΑΛΑΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΝΕΝΑ

ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

ΛΑΓΟΥΤΑΡΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ

ΣΙΑΛΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ

ΖΩΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ

ΝΗΣΤΙΚΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ

ΓΑΛΟΥΝΗ ΦΑΙΔΡΑ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ)

ΤΣΙΑΤΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΟΥΡΤΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΠΑ

ΤΣΙΡΙΓΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΠΑ

ΧΑΡΑΚΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΠΑ

ΑΡΑΠΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΠΑ

ΜΠΑΤΣΑΛ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΟΠΑ

ΘΕΟΛΟΓΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΕΚΠΑ

ΡΙΦΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΤΖΙΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΜΑΘΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΣΧΟΛΗ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ

ΜΥΡΤΑΪ ΚΛΑΥΔΙΟΣ

ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΤΡΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΡΗΤΗΣ

ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Φ.Π.Ψ.

ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΗ ΒΑΛΙΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑ

ΧΥΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑ

ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑ

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ

ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΒΙΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑ.ΠΕΙ.

ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑ.ΠΕΙ.

ΛΥΜΠΕΡΗ ΕΥΦΗΜΙΑ

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΠΑ

ΔΕΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΠΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΗΓΑΣ

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑ.ΠΕΙ.

ΚΟΝΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΠΑ

ΒΛΑΧΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΠΑ.ΠΕΙ.

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

ΠΑΠΑΝΤΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΜΠΙΤΖΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ)

ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ)

ΖΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΝΤΑΜΑ ΑΝΤΖΕΛΑ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΠΗΛΙΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΣΠΑΡΤΗΣ

ΠΕΡΙΧΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ

ΧΑΛΙΚΙΑ ΒΑΝΑ

ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑ.ΠΕΙ.

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑ.ΠΕΙ.

ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑ.ΠΕΙ.

ΜΠΟΥΡΙΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΩΤΣΟ ΕΛΕΝΗ

ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΑΝΥΦΑΝΤΗ ΑΘΗΝΑ

ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ & ΣΥΓ.ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ)

ΠΑΠΠΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ (ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ)

ΤΡΙΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΜΕΤΑΛΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΧΑΝΙΑ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΤΣΙΜΠΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΖΕΥΓΩΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΒΛΑΖΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ)

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)

ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ

ΚΟΥΤΣΟΚΕΡΑ ΛΥΔΙΑ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ

ΣΠΑΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ

ΓΙΑΚΑΚΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)

ΦΩΤΕΙΝΟΥ-ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ)

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΜΠΑΣΤΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)

ΝΤΑΓΙΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)

   

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΠΟΛ.ΜΗΧ. Τ.Ε. & ΜΗΧ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡ/ΚΗΣ Τ.Ε. ΑΘΗΝΑΣ

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. ΑΘΗΝΑΣ

ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ

ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΑΤΟΥ ΧΡΥΣΑ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ Τ.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑ

ΤΣΙΚΝΑ ΑΣΠΑΣΙΑ

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)

ΦΑΚΟΥΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)

ΤΣΙΤΣΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)

ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)

ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΠΑΥΣΑΝΙΑΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)

ΧΑΡΙΣΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ)

ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ)

ΚΟΥΝΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

ΒΕΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)

ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

ΚΛΩΣΤΟΥΦΑΝΤΟΥΡΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)