Skip to toolbar

Επιτυχόντες 2009

Επιτυχόντες Έτους 2009

 

Ονοματεπώνυμο Σχολή
ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑ
ΝΑΝΑ ΝΙΚΗ ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΤΕΡΕΖΑ ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑ
ΜΑΝΤΖΙΩΡΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΡΗΤΗ
ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΜΥΡΤΩ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑ
ΝΑΣΗ ΜΑΡΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ
ΜΑΡΤΙΝΗ ΠΑΥΛΙΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΘΕΣΣ/ΝΙΚΗ
ΚΟΡΔΑ ΕΛΕΝΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ Κ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
ΜΑΝΤΖΙΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
ΜΠΡΑΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑ
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΠΕΠΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΣ
ΠΑΝΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑ
ΠΟΤΣΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΜΠ
ΚΑΤΣΙΛΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΡΟΥΜΠΑΤΗ ΕΛΕΑΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΑΤΡΑ
ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Σ.Τ.Υ.Α
ΑΘΗΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑ
ΚΑΛΟΚΥΡΗ ΕΦΡΑΙΜΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑ
ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑ
ΑΥΓΕΡΗ ΝΑΝΤΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝ.ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑ
ΓΚΟΒΑ ΕΛΕΝΑ ΧΡΗΜΑΤΟΙΚΟΝΟΜ. ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖ.ΔΙΟΙΚΗΤΙΚ. ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΚΙΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΤΡΑΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΜΑΝΟΥ ΖΩΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΓΑΡΔΕΛΗ ΑΝΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑ
ΓΚΑΤΣΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑ
ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΤΙΝΑ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΑΘΗΝΑ
ΜΑΣΤΟΡΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑ
ΚΑΡΑΜΟΥΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΞΙΟΠ. ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧ. ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑ
ΠΑΝΤΟΛΕΩΝ ΜΑΛΑΜΩ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΛΟΥΙΖΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑ
ΛΙΩΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑ
ΜΠΑΚΙΡΛΗ ΟΛΓΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗ
ΛΙΑΠΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗ
ΤΣΑΜΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗ
ΒΝΑΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΦΥΣΙΚΗ ΚΡΗΤΗ
ΙΑΤΡΟΥ ΕΛΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΡΗΤΗ
ΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΧΩΡ/ΞΙΑΣ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤ. ΒΟΛΟΣ
ΤΖΑΒΑΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΧΙΟΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗ
ΛΩΛΟΥ ΕΥΗ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗ & ΧΡΗΜ/ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΣΑΜΟΣ
ΜΕΡΚΑΪ ΕΝΤΡΙ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ (ΤΕΙ) ΑΘΗΝΑ
ΒΑΤΑΜΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΤΕΙ) ΑΘΗΝΑ
ΚΟΝΤΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΛΕΚΤΡ. & ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΤΕΙ) ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΧΙΤΖΑΖΙ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (TEI) ΑΘΗΝΑ
ΔΡΟΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΤΕΙ) ΑΘΗΝΑ
ΠΟΛΛΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ (ΤΕΙ) ΑΘΗΝΑ
ΠΑΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ (ΤΕΙ) ΑΘΗΝΑ
ΤΟΜΑΡΑ ΣΟΦΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ (ΤΕΙ) ΑΘΗΝΑ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ (ΤΕΙ) ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ (ΤΕΙ) ΧΑΛΚΙΔΑ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ (ΤΕΙ) ΧΑΛΚΙΔΑ
ΣΥΡΙΓΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΤΕΙ) ΠΑΤΡΑ
ΣΑΛΤΗ ΕΥΡΙΔΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ (ΤΕΙ) ΧΑΛΚΙΔΑ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ (ΤΕΙ) ΜΕΣΟΛΟΓΓΓΙ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ (ΤΕΙ) ΠΡΕΒΕΖΑ
ΚΑΛΤΟΥΡΟΥΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΤΕΙ) ΧΑΛΚΙΔΑ
ΝΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ (ΤΕΙ) ΑΘΗΝΑ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ & ΣΧΕΔΙΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ (ΤΕΙ) ΣΕΡΡΕΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ (ΤΕΙ) ΑΘΗΝΑ
ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ (ΤΕΙ) ΑΘΗΝΑ
ΚΟΥΤΡΗΣ ΠΑΝΑΦΙΩΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΤΕΙ) ΑΘΗΝΑ
ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΤΕΙ) ΑΘΗΝΑ
ΚΟΥΛΕ ΜΑΡΙΝΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (ΤΕΙ) ΑΘΗΝΑ
ΚΟΝΤΑΛΕΞΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (ΤΕΙ) ΠΑΤΡΑ
ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ (ΤΕΙ) ΚΡΗΤΗ
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (ΤΕΙ) ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΣΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (ΤΕΙ) ΧΑΛΚΙΔΑ
ΒΑΡΛΑΣ ΗΛΙΑΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (ΤΕΙ) ΧΑΛΚΙΔΑ
ΔΟΥΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΛΩΣΤΟΥΦ/ΓΙΑ (ΤΕΙ) ΠΕΙΡΑΙΑΣ